Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

Çocuğun anlattıklarından hareketle o dönemde İngiltere’de günümüzde geçerli olan hangi çocuk haklarının ihlal edildiği söylenebilir?

Çocuğun anlattıklarından hareketle o dönemde İngiltere’de günümüzde geçerli olan hangi çocuk haklarının ihlal edildiği söylenebilir? Cevapları Ekoyay Yayınları’na ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Çocuğun anlattıklarından hareketle o dönemde İngiltere’de günümüzde geçerli olan hangi çocuk haklarının ihlal edildiği söylenebilir?

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Ekoyay Yayınları Ders Kitabı Sayfa 68 Cevabı

Soru: Çocuğun anlattıklarından hareketle o dönemde İngiltere’de günümüzde geçerli olan hangi çocuk haklarının ihlal edildiği söylenebilir?

  • Cevap: Çocuk ve üç küçük kardeşi haftanın her günü, günde 12 ila 14 saat arasında çalışmaktalar. Bu yüzden çocuk işi çalıştırma yasağının delindiği ve de çalıştıkları için eğitim haklarının ihlal edildiğini söyleyebiliriz. Ayrıca kötü iş koşullarından dolayı sağlık hakları da ihlal edilmiştir.

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Ekoyay Yayınları Ders Kitabı Sayfa 68 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!