Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

İnsan ile iletişim teknolojileri arasındaki ilişki hakkında neler söylersiniz?

“İnsan ile iletişim teknolojileri arasındaki ilişki hakkında neler söylersiniz?” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

İnsan ile iletişim teknolojileri arasındaki ilişki hakkında neler söylersiniz?

Soru: İnsan ile iletişim teknolojileri arasındaki ilişki hakkında neler söylersiniz?

  • Cevap: İletişim teknolojileri ile ilgili ürünleri eğlenmek, hoşça vakit geçirmek, eğitim ve bilgiye ulaşmak gibi daha birçok amaç için kullanırız. İletişim teknolojilerini, çeşitli sosyal gruplarla bağlantı kurmak ve gündelik yaşamı düzenlemek için kullananlar da vardır. Teknolojik araçlar, insanlar arasında ortak bir dilin oluşmasında, insanların sosyalleşmesinde ve iletişim becerisinin gelişmesinde çok etkilidir. Gelişen iletişim teknolojisi sayesinde sosyal medya kavramı hemen hemen herkesin hayatına girdi. Televizyon her evin başköşesinde hâlâ varlığını korumakla birlikte, kullanım sıklığı bakımından bilgisayar ve cep telefonu onun yerine geçmiş gibi görünüyor. Günümüzde cep telefonunun kitleleri nasıl etkilediği ve nasıl esir aldığı araştırılması gereken önemli bir konudur.

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı E Kare Yayınları Sayfa 100 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap