Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

Aşağıda, bir öğrencinin günlük planı yer alıyor. Önce planı inceleyiniz sonra soruların cevaplarını defterinize yazınız.

“Aşağıda, bir öğrencinin günlük planı yer alıyor. Önce planı inceleyiniz sonra soruların cevaplarını defterinize yazınız.” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

Aşağıda, bir öğrencinin günlük planı yer alıyor. Önce planı inceleyiniz sonra soruların cevaplarını defterinize yazınız.

Soru: Aşağıda, bir öğrencinin günlük planı yer alıyor. Önce planı inceleyiniz sonra soruların cevaplarını defterinize yazınız.

  • Cevap: 

Sizce günlük plan yapmak niçin önemlidir?

  • Cevap: Çünkü insan hayatında en önemli şey zamandır. Plan yapmak zamanı verimli kullanmayı ve istediklerimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Kitle iletişim araçları günlük plan içinde yer almalı mıdır? Neden?

  • Cevap: Kesinlikle yer almalıdır. Mesela tablet, pc veya cep telefonunda ne kadar vakit geçireceğimizi önceden planlamalı ve koyduğumuz süreye uymalıyız.

Planlı yaşamanın görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmemize katkısı nasıl olabilir?

  • Cevap: Böylece hem görevimizi, sorumluluklarımızı yerine getirmek için enerjimiz kalır hem de gerekli vakti sağlamış oluruz.

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı E Kare Yayınları Sayfa 25 Cevapları ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap