Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 62 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 62 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 62 Cevapları Pasifik Yayınları

Çöpe giden meyve ve sebzelerimiz olmadığı gibi, yemeklerimizi de bize yetecek kadar yapmışız. Bu konularda herkes üzerine düşeni yaptığı için annem teşekkür etti. Aslında tasarruf konusunda annem, hepimizden daha duyarlıdır. Bayat ekmekleri bazen köfte harcında kullanır. Bazen de üzerlerine kaşar peyniri rendeleyip onları fırına sürer. Kaşar olmadığında onları yumurtaya bulayıp kızartır. Ben de kardeşim de buna bayılırız. Çok bayatlamış ekmekleri ise inekleri olan ve süt satan bir tanıdığına verir. İneklerin, suyla ıslatılmış ekmeğe bayıldığını söyler. Ablamın ayakkabısı ona küçük geliyormuş. Babam, ayağıma olursa ayakkabıları giymeyi isteyip istemeyeceğimi sordu. Seve seve giyeceğimi söyledim. Zaten ablamın küçülen giysilerini ya ben giyiyorum ya da kuzenime veriyoruz. Ablam giysilerini çok özenli kullandığından giysileri yepyeni duruyor.

  • Cevap: Bu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 62 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap