Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 59 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 59 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 59 Cevapları Pasifik Yayınları

Evimizdeki diğer alet ve teknolojik ürünler de oldukça önemlidir. Çamaşır makinesi olmasaydı o kadar çamaşırı nasıl yıkayacaktık? Ya ütümüz olmayıp da giysilerimiz hep kırışık olsaydı? Elektrik süpürgesi, biraz gürültülü olsa da sağlığımız için oldukça önemlidir. Evimizdeki mikropların çoğunu onun sayesinde temizleyebiliyoruz. Televizyon, radyo, Genel Ağ sayesinde ülkemizde ve dünyada olup biten her şeyden haberdar olabiliyoruz. Telefonumuz sayesinde de uzaktaki sevdiklerimizle konuşabiliyoruz.

Saydıklarımızın dışında daha pek çok alet ve teknolojik ürün, hayatımızı kolaylaştırıyor. Dedeme göre, alet çantasındaki tornavida, İngiliz anahtarı, vidalar, çekiç gibi aletler olmasa birçok işimizi yapamazmışız. Su tesisatıyla ve elektrikle ilgili küçük sorunlarda, bu aletler çok işimize yarıyormuş.

  • Cevap: Bu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 59 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
1
0
1

Yorum Yap