Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 47 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 47 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 47 Cevapları Pasifik Yayınları

Aile büyüklerimin bana göre şanslı olduğunu düşünürüm. Onların çocukluklarında ne bilgisayar varmış ne de tablet. Hatta televizyon bile bugünkü gibi değilmiş. Büyükannemler ve dedemler radyo dinleyerek büyümüşler. Annem ile babamın çocukluğunda ise tek kanallı TRT varmış sadece. Bu nedenle, zamanlarının çoğunu arkadaşlarıyla oyunlar oynayarak, denizde yüzerek, tarla veya bahçede çalışarak geçiriyorlarmış. Necip dedem, bir keresinde “Biz oyunlarımızı kendimiz planlıyorduk. Siz ise tablet veya bilgisayarda başkaları tarafından kuralları belirlenmiş oyunları oynuyorsunuz.“ demişti. Onların zamanında, neredeyse her yer oyun alanıymış. İstedikleri alanda toplanıp oyunlarını oynuyorlarmış. Şimdi öyle mi? Her yerde, vızır vızır gelip geçen arabalar var. Çocuk parklarını saymazsak oyun oynayacak yerimiz bile yok. Gerçi köyde veya kasabada yaşayanlar, biz şehirlerde yaşayanlara göre bu konuda daha şanslılar. Okulda kendimi daha özgür hissediyorum. Orada arkadaşlarımla saklambaç, yakan top, yağ satarım bal satarım oyunlarını oynarken çok mutlu oluyorum. Evde de resim yapmaktan ve kitap okumaktan keyif alıyorum. Arada bir bilgisayar oyunları oynamayı da seviyorum.

  • Cevap: Bu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 47 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
1
0
0
0

Yorum Yap