Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 39 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 39 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 39 Cevapları Pasifik Yayınları

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLÎ BİRLİK GÜNÜ

Okulların açıldığı ikinci hafta 15 Temmuz Demokrasi ve Milî Birlik Günüyle ilgili etkinlikler düzenlenir. 1 5 Temmuz 2016 gecesi devletimize, vatanımıza ve milletimize zarar vermek isteyen güçler harekete geçtiler. O gece milletimiz bir araya geldi ve onlara geçit vermedi. Böylece demokrasimize yönelen bu büyük tehdidi başarıyla önledi. 15 Temmuz gecesi, ülkemizin her yerinde asla unutulmayacak kahramanlıklar yaşandı. Bu gece yaşananların unutulmaması için bu gün 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü olarak ilan edildi.

HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ

Yurdumuzda her yıl ekim ayının dördüncü günü Günü’ olarak kutlanmaktadır. Dünya sadece insanlara ait değildir. Aynı zamanda hayvanlara ve bitkilere de aittir. Özellikle kış şartlarında sokak hayvanlarını soğuktan korumalı ve onları beslemeliyiz.

  • Cevap: Bu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 39 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Yorum Yap