Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 31 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 31 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 31 Cevapları Pasifik Yayınları

Sınıfımızla ve okulla ilgili kararları, oylama yaparak alırız. Öğretmenimize, müdürümüze, müdür yardımcılarımıza istek ve ihtiyaçlarımızı söylemekten de asla çekinmeyiz. Bazen istek ve dileklerimizi onlara dilekçe yoluyla da bildiririz. Öğretmenimiz “Sınıfa bir dilek kutusu koyalım mı?” diye sorduğunda, bazı arkadaşlarımız dilek kutusunun ne olduğunu bilmiyordu. Öğretmenimiz, dilek kutusuna sınıfla ya da başka kişi veya olaylarla ilgili dileklerimizi yazıp koyabileceğimizi söyledi. Her şeyi açıklıkla söylememize karşın bu fikri çok beğendik. Hemen sınıfımıza bir dilek kutusu yaptık. Öğretmenimizin yardımıyla onu, kitaplığımızın yan tarafına yapıştırdık. Herkes, isteklerini ve şikâyetlerini yazarak bunları dilek kutusuna atıyor. Öğretmenimiz de onları okuyup çözüm yolları arıyor. Bu fikri daha da ileri götürüp okulumuzda belirli yerlere dilek kutusu koymayı düşündük. Konuyu müdürümüzle konuştuk. Fikrimizi çok beğendi. Diğer sınıflardaki arkadaşlarımızla iş birliği yaparak okulda birkaç yere, dilek kutusu konulmasını sağladık.

  • CevapBu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 31 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Yorum Yap