Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 30 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 30 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 30 Cevapları Pasifik Yayınları

bir kez daha gitmenin iyi bir fikir olabileceğini söyledi. Herkes nereye, neden gitmek istediğini açıklayınca öğretmenimiz bundan çok keyif aldı. “Aferin çocuklar!” dedi. Öğretmenimiz “Neden gitmek istediğinizi çok açık şekilde ifade ettiniz. Her konuda kendinizi ifade edebilmelisiniz. Düşüncelerinizin yanlış anlaşılmasından asla korkmayınız. İsterseniz, aynı gün içinde birkaç yere gidebiliriz. Önemli olan, gideceğimiz yerlerin birbirine yakın olması.” dedi. Daha sonra “Bunun için °y’ama yapmaya ne dersiniz?” diye izlere $°rdu.

Sınıftaki herkes, oylama yapmanın iyi fikir olduğunu söyledi. Öğretmenimiz tahtaya “Beyazıt, Fatih, Cağaloğlu, Beşiktaş ve Ortaköy” adlarını yazdı. Oylama sonucunda, en çok oyu Tatih” semtinin aldığ! gSMldü. Başta Süleymaniye Camisi olmak üzere, Topkapı Sarayını ve Sultanahmet’i de gezecektik.

  • Cevap:  Bu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 30 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Yorum Yap