Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 138 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 138 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 138 Cevapları Pasifik Yayınları

Kurtuluş Savasında milletimiz, dünyanın güçlü devletlerine karsı birlik ve beraberlik içinde direnmiştir. Direnen halkımız, Kurtuluş Savaşını kazanmıştır. Milletimiz, birlik ve beraberliğin en son örneğini, 15 Temmuz İki Bin On Altı tarihinde göstermiştir. O gece ülkemizi ele geçirmek isteyen hainler sokaklara tanklarla çıkmışlar halka ateş açmışlardır.

Türk milleti, devletimizi ele geçirmek isteyen güçlere karşı canını ortaya koymuş ve onları engellemiştir. 15 Temmuzda birçok insan şehit ve gazi olmuştur. Bugün huzur içinde yaşamamız onlar sayesindedir. Onları minnet, sevgi ve saygıyla anıyoruz. Millî Mücadele Döneminde ve 15 Temmuz günü kahramanlıklar gösteren Türk milletine birçok şey borçluyuz.

Siz de milletimizin birlik ve beraberliğinin toplum hayatımıza katkılarını araştırınız.

  • Cevap:

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 138 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Yorum Yap