Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 12 Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Cevapları Pasifik Kuşu Yayınları Sayfa 12 ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 12 Cevapları Pasifik Yayınları

Daha sonra, sözü Taha aldı. Taha, kendini çok iyi tanıdığını ifade edip şunları söyledi.
Ben de planlıyımdır. Ödevlerimi zamanında yaparım. Bilmediğim konukrda aı-aştırma yapcr ya da büyüklenmden yardım alırım.

Taha’yı da bu özelliklerinden dolayı kutladık. Öğretmenimiz bu defa sözü bana verdi. Ben de en sevdiğim özelliklerimden birinin arkadaşlarımla ve büyüklerimle çok iyi iletişim kurmak olduğunu söyledim. İhtiyaçlarımı, isteklerimi onlara rahatlıkla ilettiğimi vurguladım.
Başka arkadaşlarım da iyi ve eksik yönlerini anlattılar. Büşra’nın ve Kenan’ın planlı çalışmamasından dolayı öğretmenimiz onlara şunları söyledi: İnsan bir kez planlı çalıştıktan sonra, her zaman planlı çalışabilir. Önemli olan, kararlı bir şekilde ne yapmanız gerektiğini bilmenizdir.
Mahmut’un arkadaşlarıyla iletişim kurmakta sorun yaşadığını öğrendik. Ben ve arkadaşlarım, Mahmut’a bir aile olduğumuzu söyledik. Her konuda bizimle konuşabileceğini belirttik.

  • Cevap: Bu sayfada herhangi bir soru bulunmamaktadır.

3. Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 12 Cevabı ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Yorum Yap